» » »
Thursday, 24 April 2014
20:05 Benfica 2-1 Juventus 1-0 60,000 Semi-finals, leg HASH(0x336eab8)
20:05 Sevilla FC 2-0 Valencia 2-0 45,500 Semi-finals, leg HASH(0x34bb838)
Thursday, 10 April 2014
20:05 Juventus 2-1 Lyon 1-1 40,710 Quarter-finals, leg HASH(0x3167f78)
20:05 Sevilla FC 4-1 FC Porto 3-0 38,000 Quarter-finals, leg HASH(0x3222960)
20:05 Benfica 2-0 AZ Alkmaar 1-0 40,000 Quarter-finals, leg HASH(0x34b8848)
20:05 Valencia 5-0 FC Basel 2-0 32,000 Quarter-finals, leg HASH(0x34e1c50)
After extra time (3-0 after 90 mins)
Thursday, 3 April 2014
20:05 Lyon 0-1 Juventus 0-0 37,084 Quarter-finals, leg HASH(0x31ba620)
20:05 FC Basel 3-0 Valencia 2-0 350 Quarter-finals, leg HASH(0x336eb90)
20:05 FC Porto 1-0 Sevilla FC 1-0 31,122 Quarter-finals, leg HASH(0x3372b60)
20:05 AZ Alkmaar 0-1 Benfica 0-0 16,906 Quarter-finals, leg HASH(0x345d020)
Thursday, 20 March 2014
17:00 Anzhi Makhachkala 0-0 AZ Alkmaar 0-0 5,500 Third Round, leg HASH(0x34857e8)
18:00 Fiorentina 0-1 Juventus 0-0 30,000 Third Round, leg HASH(0x3313238)
18:00 Valencia 1-0 Ludogorets Razgrad 0-0 25,000 Third Round, leg HASH(0x3372560)
18:00 Benfica 2-2 Tottenham Hotspur 1-0 40,000 Third Round, leg HASH(0x347a878)
18:00 Viktoria Plzen 2-1 Lyon 0-1 10,352 Third Round, leg HASH(0x34a2500)
20:05 SV Salzburg 1-2 FC Basel 1-0 19,000 Third Round, leg HASH(0x3108e50)
20:05 Napoli 2-2 FC Porto 1-0 70,000 Third Round, leg HASH(0x31fb248)
20:05 Real Betis 0-2 Sevilla FC 0-1 38,799 Third Round, leg HASH(0x322cad8)
3-4 penalties in progress (0-2 after 90 mins)
Thursday, 13 March 2014
18:00 Ludogorets Razgrad 0-3 Valencia 0-2 44,000 Third Round, leg HASH(0x327ed58)
18:00 FC Porto 1-0 Napoli 0-0 25,520 Third Round, leg HASH(0x328c928)
18:00 FC Basel 0-0 SV Salzburg 0-0 22,000 Third Round, leg HASH(0x34c2a70)
20:05 Sevilla FC 0-2 Real Betis 0-1 45,000 Third Round, leg HASH(0x3187628)
20:05 AZ Alkmaar 1-0 Anzhi Makhachkala 1-0 9,653 Third Round, leg HASH(0x323c4f0)
20:05 Tottenham Hotspur 1-3 Benfica 0-1 35,000 Third Round, leg HASH(0x343aff0)
20:05 Lyon 4-1 Viktoria Plzen 1-1 28,248 Third Round, leg HASH(0x3495d90)
20:05 Juventus 1-1 Fiorentina 1-0 39,610 Third Round, leg HASH(0x34ff778)
Thursday, 27 February 2014
17:00 FK Rubin Kazan 0-2 Real Betis 0-1 14,000 Second Round, leg HASH(0x323c958)
18:00 Sevilla FC 2-1 NK Maribor 1-0 23,000 Second Round, leg HASH(0x3184270)
18:00 FC Basel 3-0 Maccabi Tel-Aviv 1-0 14,100 Second Round, leg HASH(0x32352f0)
18:00 Eintracht Frankfurt 3-3 FC Porto 1-0 48,000 Second Round, leg HASH(0x3255ec0)
18:00 Shakhtar Donetsk 1-2 Viktoria Plzen 0-2 35,000 Second Round, leg HASH(0x3297238)
18:00 Ludogorets Razgrad 3-3 Lazio 0-1 25,000 Second Round, leg HASH(0x3448e18)
18:00 SV Salzburg 3-1 Ajax Amsterdam 0-0 25,000 Second Round, leg HASH(0x34a6ab8)
18:00 Napoli 3-1 Swansea City 1-1 27,000 Second Round, leg HASH(0x3518378)
20:05 Benfica 3-0 PAOK Salonika 0-0 25,000 Second Round, leg HASH(0x3168320)
20:05 Trabzonspor 0-2 Juventus 0-2 22,500 Second Round, leg HASH(0x3207480)
20:05 Racing Genk 0-2 Anzhi Makhachkala 0-0 11,000 Second Round, leg HASH(0x3320cc0)
20:05 Lyon 1-0 Chornomorets 0-0 25,039 Second Round, leg HASH(0x33b9548)
20:05 Valencia 0-0 Dynamo Kiev 0-0 15,000 Second Round, leg HASH(0x343eee8)
20:05 AZ Alkmaar 1-1 Liberec 1-0 8,500 Second Round, leg HASH(0x345a070)
20:05 Tottenham Hotspur 3-1 Dnipro 0-0 32,000 Second Round, leg HASH(0x3485b60)
20:05 Fiorentina 1-1 Esbjerg 0-0 20,000 Second Round, leg HASH(0x350d630)
Thursday, 20 February 2014
17:00 Anzhi Makhachkala 0-0 Racing Genk 0-0 4,500 Second Round, leg HASH(0x327c6f0)
18:00 PAOK Salonika 0-1 Benfica 0-0 22,000 Second Round, leg HASH(0x311e198)
18:00 Juventus 2-0 Trabzonspor 1-0 30,000 Second Round, leg HASH(0x3270c10)
18:00 Dnipro 1-0 Tottenham Hotspur 0-0 16,000 Second Round, leg HASH(0x32a99f0)
18:00 Esbjerg 1-3 Fiorentina 1-3 11,033 Second Round, leg HASH(0x32b7438)
18:00 Chornomorets 0-0 Lyon 0-0 26,250 Second Round, leg HASH(0x34b7e88)
18:00 Liberec 0-1 AZ Alkmaar 0-0 6,719 Second Round, leg HASH(0x3542c20)
18:00 Dynamo Kiev 0-2 Valencia 0-0 3,000 Second Round, leg HASH(0x3908bc8)
20:05 FC Porto 2-2 Eintracht Frankfurt 1-0 25,107 Second Round, leg HASH(0x3033d48)
20:05 Swansea City 0-0 Napoli 0-0 18,000 Second Round, leg HASH(0x3044ad0)
20:05 Ajax Amsterdam 0-3 SV Salzburg 0-3 51,240 Second Round, leg HASH(0x3103118)
20:05 Lazio 0-1 Ludogorets Razgrad 0-1 10,000 Second Round, leg HASH(0x3175ce8)
20:05 Maccabi Tel-Aviv 0-0 FC Basel 0-0 13,519 Second Round, leg HASH(0x31990f8)
20:05 Viktoria Plzen 1-1 Shakhtar Donetsk 0-0 11,170 Second Round, leg HASH(0x32f6c20)
20:05 Real Betis 1-1 FK Rubin Kazan 1-0 11,000 Second Round, leg HASH(0x34cd258)
20:05 NK Maribor 2-2 Sevilla FC 1-0 14,000 Second Round, leg HASH(0x355ef28)
Thursday, 12 December 2013
18:00 St Gallen 1-0 Swansea City 0-0 15,298 Group A
18:00 Valencia 1-1 Kuban Krasnodar 0-0 15,000 Group A
18:00 Dinamo Zagreb 1-2 Ludogorets Razgrad 1-1 5,000 Group B
18:00 PSV Eindhoven 0-1 Chornomorets 0-0 24,000 Group B
18:00 Standard Liege 1-3 Elfsborg 1-1 18,000 Group C
18:00 SV Salzburg 3-0 Esbjerg 1-0 6,890 Group C
18:00 NK Maribor 2-1 Wigan Athletic 1-1 9,000 Group D
18:00 Zulte-Waregem 0-2 FK Rubin Kazan 0-0 8,000 Group D
18:00 Fiorentina 2-1 Dnipro 1-1 10,000 Group E
18:00 Pandurii Targu-Jiu 0-0 Paços de Ferreira 0-0 5,000 Group E
18:00 Eintracht Frankfurt 2-0 Apoel Nicosia 0-0 32,400 Group F
18:00 Maccabi Tel-Aviv 1-0 Bordeaux 0-0 11,742 Group F
20:05 Dynamo Kiev 3-1 Rapid Vienna 2-1 18,762 Group G
20:05 FC Thun 0-1 Racing Genk 0-1 4,000 Group G
20:05 Estoril 1-2 Liberec 0-1 1,247 Group H
20:05 SC Freiburg 0-2 Sevilla FC 0-1 17,000 Group H
20:05 Guimaraes 1-2 Lyon 1-0 11,000 Group I
20:05 Real Betis 0-0 Rijeka 0-0 20,000 Group I
20:05 Apollon Limassol 0-2 Legia Warsaw 0-1 4,000 Group J
20:05 Lazio 0-0 Trabzonspor 0-0 15,000 Group J
20:05 Sheriff Tiraspol 2-0 Tromso 2-0 1,000 Group K
20:05 Tottenham Hotspur 4-1 Anzhi Makhachkala 2-1 30,000 Group K
20:05 Maccabi Haifa 2-1 Shakhter Karaganda 0-1 7,000 Group L
20:05 PAOK Salonika 2-2 AZ Alkmaar 1-1 10,000 Group L
Thursday, 28 November 2013
15:00 Shakhter Karaganda 0-2 PAOK Salonika 0-0 7,500 Group L
17:00 Kuban Krasnodar 4-0 St Gallen 1-0 23,000 Group A
17:00 FK Rubin Kazan 1-1 NK Maribor 1-0 7,000 Group D
17:00 Anzhi Makhachkala 1-1 Sheriff Tiraspol 0-0 3,000 Group K
18:00 Racing Genk 3-1 Dynamo Kiev 3-1 15,000 Group G
18:00 Rapid Vienna 2-1 FC Thun 1-0 11,000 Group G
18:00 Liberec 1-2 SC Freiburg 0-1 8,800 Group H
18:00 Sevilla FC 1-1 Estoril 1-0 5,000 Group H
18:00 Lyon 1-0 Real Betis 0-0 22,000 Group I
18:00 Rijeka 0-0 Guimaraes 0-0 8,000 Group I
18:00 Legia Warsaw 0-2 Lazio 0-1 20,000 Group J
18:00 Trabzonspor 4-2 Apollon Limassol 2-0 10,000 Group J
18:00 Tromso 0-2 Tottenham Hotspur 0-0 2,500 Group K
18:00 AZ Alkmaar 2-0 Maccabi Haifa 1-0 11,211 Group L
20:05 Swansea City 0-1 Valencia 0-1 17,000 Group A
20:05 Chornomorets 2-1 Dinamo Zagreb 0-1 14,182 Group B
20:05 Ludogorets Razgrad 2-0 PSV Eindhoven 1-0 3,000 Group B
20:05 Elfsborg 0-1 SV Salzburg 0-1 2,456 Group C
20:05 Esbjerg 2-1 Standard Liege 1-0 9,184 Group C
20:05 Wigan Athletic 1-2 Zulte-Waregem 1-1 15,543 Group D
20:05 Dnipro 4-1 Pandurii Targu-Jiu 1-0 25,000 Group E
20:05 Paços de Ferreira 0-0 Fiorentina 0-0 5,000 Group E
20:05 Apoel Nicosia 0-0 Maccabi Tel-Aviv 0-0 10,000 Group F
20:05 Bordeaux 0-1 Eintracht Frankfurt 0-0 20,000 Group F
Thursday, 7 November 2013
17:00 Kuban Krasnodar 1-1 Swansea City 0-1 31,000 Group A
17:00 FK Rubin Kazan 1-0 Wigan Athletic 1-0 7,000 Group D
18:00 St Gallen 2-3 Valencia 1-1 15,000 Group A
18:00 Ludogorets Razgrad 1-1 Chornomorets 0-0 7,000 Group B
18:00 PSV Eindhoven 2-0 Dinamo Zagreb 1-0 25,000 Group B
18:00 Esbjerg 1-0 Elfsborg 0-0 10,049 Group C
18:00 Standard Liege 1-3 SV Salzburg 0-2 12,005 Group C
18:00 NK Maribor 0-1 Zulte-Waregem 0-1 8,000 Group D
18:00 Dnipro 2-0 Paços de Ferreira 1-0 2,000 Group E
18:00 Pandurii Targu-Jiu 1-2 Fiorentina 1-0 8,500 Group E
18:00 Apoel Nicosia 2-1 Bordeaux 1-1 11,000 Group F
18:00 Maccabi Tel-Aviv 4-2 Eintracht Frankfurt 3-0 13,000 Group F
20:05 FC Thun 0-2 Dynamo Kiev 0-1 9,000 Group G
20:05 Rapid Vienna 2-2 Racing Genk 2-1 20,000 Group G
20:05 Estoril 0-0 SC Freiburg 0-0 2,014 Group H
20:05 Sevilla FC 1-1 Liberec 1-0 15,000 Group H
20:05 Guimaraes 0-1 Real Betis 0-0 8,200 Group I
20:05 Rijeka 1-1 Lyon 1-1 8,000 Group I
20:05 Lazio 2-1 Apollon Limassol 2-1 6,000 Group J
20:05 Legia Warsaw 0-2 Trabzonspor 0-0 18,000 Group J
20:05 Tottenham Hotspur 2-1 Sheriff Tiraspol 0-0 32,000 Group K
20:05 Tromso 0-1 Anzhi Makhachkala 0-0 3,673 Group K
20:05 AZ Alkmaar 1-0 Shakhter Karaganda 0-0 7,000 Group L
20:05 Maccabi Haifa 0-0 PAOK Salonika 0-0 7,000 Group L
Thursday, 24 October 2013
17:00 Anzhi Makhachkala 1-0 Tromso 1-0 9,000 Group K
17:00 Shakhter Karaganda 1-1 AZ Alkmaar 1-1 19,000 Group L
18:00 Dynamo Kiev 3-0 FC Thun 1-0 20,000 Group G
18:00 Racing Genk 1-1 Rapid Vienna 1-0 12,000 Group G
18:00 Liberec 1-1 Sevilla FC 1-0 7,000 Group H
18:00 SC Freiburg 1-1 Estoril 1-0 14,500 Group H
18:00 Lyon 1-0 Rijeka 0-0 30,400 Group I
18:00 Real Betis 1-0 Guimaraes 0-0 25,000 Group I
18:00 Apollon Limassol 0-0 Lazio 0-0 10,000 Group J
18:00 Trabzonspor 2-0 Legia Warsaw 1-0 11,000 Group J
18:00 Sheriff Tiraspol 0-2 Tottenham Hotspur 0-1 14,300 Group K
18:00 PAOK Salonika 3-2 Maccabi Haifa 2-2 15,000 Group L
20:05 Swansea City 1-1 Kuban Krasnodar 0-0 14,000 Group A
20:05 Valencia 5-1 St Gallen 4-0 32,000 Group A
20:05 Chornomorets 0-1 Ludogorets Razgrad 0-1 20,084 Group B
20:05 Dinamo Zagreb 0-0 PSV Eindhoven 0-0 Group B
20:05 Elfsborg 1-2 Esbjerg 0-1 3,142 Group C
20:05 SV Salzburg 2-1 Standard Liege 0-0 14,856 Group C
20:05 Wigan Athletic 1-1 FK Rubin Kazan 1-1 5,000 Group D
20:05 Zulte-Waregem 1-3 NK Maribor 1-2 5,000 Group D
20:05 Fiorentina 3-0 Pandurii Targu-Jiu 2-0 10,000 Group E
20:05 Paços de Ferreira 0-2 Dnipro 0-0 1,000 Group E
20:05 Bordeaux 2-1 Apoel Nicosia 1-1 10,404 Group F
20:05 Eintracht Frankfurt 2-0 Maccabi Tel-Aviv 1-0 40,800 Group F
Thursday, 3 October 2013
17:00 Kuban Krasnodar 0-2 Valencia 0-0 10,000 Group A
17:00 FK Rubin Kazan 4-0 Zulte-Waregem 0-0 10,000 Group D
17:00 Anzhi Makhachkala 0-2 Tottenham Hotspur 0-2 15,000 Group K
17:00 Shakhter Karaganda 2-2 Maccabi Haifa 2-0 7,000 Group L
18:00 Racing Genk 2-1 FC Thun 0-0 10,000 Group G
18:00 Rapid Vienna 2-2 Dynamo Kiev 0-2 34,800 Group G
18:00 Liberec 2-1 Estoril 1-1 6,000 Group H
18:00 Sevilla FC 2-0 SC Freiburg 0-0 29,000 Group H
18:00 Lyon 1-1 Guimaraes 0-1 30,000 Group I
18:00 Rijeka 1-1 Real Betis 1-1 8,500 Group I
18:00 Legia Warsaw 0-1 Apollon Limassol 0-0 Group J
18:00 Trabzonspor 3-3 Lazio 3-1 16,000 Group J
18:00 Tromso 1-1 Sheriff Tiraspol 0-0 3,710 Group K
18:00 AZ Alkmaar 1-1 PAOK Salonika 0-0 10,761 Group L
20:05 Swansea City 1-0 St Gallen 0-0 17,000 Group A
20:05 Chornomorets 0-2 PSV Eindhoven 0-1 25,000 Group B
20:05 Ludogorets Razgrad 3-0 Dinamo Zagreb 2-0 4,919 Group B
20:05 Elfsborg 1-1 Standard Liege 1-0 3,778 Group C
20:05 Esbjerg 1-2 SV Salzburg 0-2 10,000 Group C
20:05 Wigan Athletic 3-1 NK Maribor 2-0 14,723 Group D
20:05 Dnipro 1-2 Fiorentina 0-0 30,000 Group E
20:05 Paços de Ferreira 1-1 Pandurii Targu-Jiu 0-1 900 Group E
20:05 Apoel Nicosia 0-3 Eintracht Frankfurt 0-1 12,000 Group F
20:05 Bordeaux 1-2 Maccabi Tel-Aviv 0-0 7,329 Group F
Thursday, 19 September 2013
18:00 St Gallen 2-0 Kuban Krasnodar 0-0 16,500 Group A
18:00 Valencia 0-3 Swansea City 0-1 32,000 Group A
18:00 Dinamo Zagreb 1-2 Chornomorets 1-0 12,000 Group B
18:00 PSV Eindhoven 0-2 Ludogorets Razgrad 0-0 11,000 Group B
18:00 Standard Liege 1-2 Esbjerg 0-0 14,000 Group C
18:00 SV Salzburg 4-0 Elfsborg 2-0 8,000 Group C
18:00 NK Maribor 2-5 FK Rubin Kazan 1-2 10,000 Group D
18:00 Zulte-Waregem 0-0 Wigan Athletic 0-0 8,000 Group D
18:00 Fiorentina 3-0 Paços de Ferreira 1-0 15,000 Group E
18:00 Pandurii Targu-Jiu 0-1 Dnipro 0-1 8,000 Group E
18:00 Eintracht Frankfurt 3-0 Bordeaux 2-0 44,000 Group F
18:00 Maccabi Tel-Aviv 0-0 Apoel Nicosia 0-0 11,772 Group F
20:05 Dynamo Kiev 0-1 Racing Genk 0-0 30,345 Group G
20:05 FC Thun 1-0 Rapid Vienna 1-0 7,022 Group G
20:05 Estoril 1-2 Sevilla FC 0-0 6,000 Group H
20:05 SC Freiburg 2-2 Liberec 2-0 15,000 Group H
20:05 Guimaraes 4-0 Rijeka 1-0 12,000 Group I
20:05 Real Betis 0-0 Lyon 0-0 22,463 Group I
20:05 Apollon Limassol 1-2 Trabzonspor 1-1 12,000 Group J
20:05 Lazio 1-0 Legia Warsaw 0-0 Group J
20:05 Sheriff Tiraspol 0-0 Anzhi Makhachkala 0-0 11,000 Group K
20:05 Tottenham Hotspur 3-0 Tromso 2-0 29,000 Group K
20:05 Maccabi Haifa 0-1 AZ Alkmaar 0-0 Group L
20:05 PAOK Salonika 2-1 Shakhter Karaganda 0-0 Group L
Friday, 30 August 2013
10:00 AZ Alkmaar 0-2 Atromitos 0-0 11,569 Play-off Round, leg HASH(0x3228c58)
Thursday, 29 August 2013
16:00 Spartak Moscow 2-4 St Gallen 1-3 14,000 Play-off Round, leg HASH(0x327cbe8)
16:00 FK Rubin Kazan 3-0 Molde 1-0 7,500 Play-off Round, leg HASH(0x33ad9b8)
17:00 VfB Stuttgart 2-2 Rijeka 1-1 22,400 Play-off Round, leg HASH(0x31a26a0)
17:00 Dila Gori 0-3 Rapid Vienna 0-1 25,000 Play-off Round, leg HASH(0x31b1380)
17:00 FC Astra Ploiesti 1-1 Maccabi Haifa 1-1 1,500 Play-off Round, leg HASH(0x3229518)
17:00 FC Nordsjælland 0-1 Elfsborg 0-0 4,629 Play-off Round, leg HASH(0x3243ba8)
17:00 Dynamo Kiev 5-1 Aktobe Lento 3-1 Play-off Round, leg HASH(0x3283e80)
17:30 Trabzonspor 3-1 FK Kukesi 1-1 23,500 Play-off Round, leg HASH(0x34a6260)
18:00 St Etienne 0-1 Esbjerg 0-0 24,321 Play-off Round, leg HASH(0x3222a68)
18:00 Liberec 1-1 Udinese 1-1 9,700 Play-off Round, leg HASH(0x3319930)
18:00 Sheriff Tiraspol 2-1 Vojvodina 0-0 Play-off Round, leg HASH(0x35188b8)
18:00 Apoel Nicosia 1-2 Zulte-Waregem 0-1 Play-off Round, leg HASH(0x351dc28)
18:30 Besiktas 2-0 Tromso 0-0 55,000 Play-off Round, leg HASH(0x33177d8)
18:30 Petrolul Ploiesti 2-1 Swansea City 0-0 15,000 Play-off Round, leg HASH(0x351db50)
19:00 Racing Genk 5-2 FH Hafnarfjordur 1-1 13,000 Play-off Round, leg HASH(0x3167798)
19:00 Nice 1-0 Apollon Limassol 1-0 18,000 Play-off Round, leg HASH(0x3205710)
19:00 Skenderbeu 1-0 Chornomorets 1-0 19,000 Play-off Round, leg HASH(0x329cda0)
After extra time (1-0 after 90 mins)
19:00 FC Thun 3-0 Partizan Belgrade 1-0 8,000 Play-off Round, leg HASH(0x3357708)
19:30 Eintracht Frankfurt 2-1 FK Qarabag 1-0 48,400 Play-off Round, leg HASH(0x300f9c8)
19:30 VMFD Zalgiris 0-2 SV Salzburg 0-0 5,400 Play-off Round, leg HASH(0x30afb80)
19:30 FC Pasching 1-2 Estoril 0-1 3,000 Play-off Round, leg HASH(0x30e7900)
19:30 Standard Liege 3-1 Minsk 3-1 22,000 Play-off Round, leg HASH(0x330ea18)
19:30 Dnipro 2-0 Nomme Kalju 1-0 12,831 Play-off Round, leg HASH(0x38f2500)
19:45 Slask Wroclaw 0-5 Sevilla FC 0-2 42,000 Play-off Round, leg HASH(0x3010460)
20:00 Feyenoord Rotterdam 1-2 Kuban Krasnodar 1-1 45,000 Play-off Round, leg HASH(0x323bbd8)
20:00 Fiorentina 0-1 Grasshoppers 0-1 35,000 Play-off Round, leg HASH(0x342da30)
20:05 Tottenham Hotspur 3-0 Dinamo Tbilisi 2-0 35,000 Play-off Round, leg HASH(0x3198e88)
20:05 PAOK Salonika P-P Maccabi Tel-Aviv Play-off Round, leg HASH(0x34f44c0)
20:30 Braga 0-2 Pandurii Targu-Jiu 0-1 5,000 Play-off Round, leg HASH(0x32dd800)
After extra time (0-1 after 90 mins)
20:30 Real Betis 6-0 Jablonec 2-0 40,000 Play-off Round, leg HASH(0x3383d18)
Thursday, 22 August 2013
14:00 Aktobe Lento 2-3 Dynamo Kiev 1-1 12,500 Play-off Round, leg HASH(0x328a078)
17:00 Kuban Krasnodar 1-0 Feyenoord Rotterdam 0-0 32,275 Play-off Round, leg HASH(0x3033310)
17:00 Jablonec 1-2 Real Betis 1-1 5,850 Play-off Round, leg HASH(0x3076b48)
17:00 FK Qarabag 0-2 Eintracht Frankfurt 0-1 1,885 Play-off Round, leg HASH(0x30b5738)
17:00 Dinamo Tbilisi 0-5 Tottenham Hotspur 0-2 22,500 Play-off Round, leg HASH(0x3515430)
17:30 Maccabi Haifa 2-0 FC Astra Ploiesti 1-0 11,000 Play-off Round, leg HASH(0x310adf0)
17:30 Atromitos 1-3 AZ Alkmaar 0-0 8,500 Play-off Round, leg HASH(0x34b1530)
17:30 Minsk 0-2 Standard Liege 0-0 3,500 Play-off Round, leg HASH(0x357faf0)
18:00 Molde 0-2 FK Rubin Kazan 0-1 4,384 Play-off Round, leg HASH(0x30518d8)
18:00 St Gallen 1-1 Spartak Moscow 0-1 18,000 Play-off Round, leg HASH(0x3187220)
18:00 Nomme Kalju 1-3 Dnipro 0-2 2,462 Play-off Round, leg HASH(0x31a3888)
18:00 Esbjerg 4-3 St Etienne 1-2 11,478 Play-off Round, leg HASH(0x3341378)
18:00 SV Salzburg 5-0 VMFD Zalgiris 3-0 7,827 Play-off Round, leg HASH(0x34f4190)
18:30 FK Kukesi 0-2 Trabzonspor 0-1 17,000 Play-off Round, leg HASH(0x34f05f8)
19:00 Pandurii Targu-Jiu 0-1 Braga 0-0 11,500 Play-off Round, leg HASH(0x31b3898)
19:00 Elfsborg 1-1 FC Nordsjælland 0-1 5,330 Play-off Round, leg HASH(0x31b3a30)
19:00 FH Hafnarfjordur 0-2 Racing Genk 0-1 2,700 Play-off Round, leg HASH(0x34e4f10)
19:00 Tromso 2-1 Besiktas 0-1 4,528 Play-off Round, leg HASH(0x3539200)
19:00 Apollon Limassol 2-0 Nice 0-0 8,550 Play-off Round, leg HASH(0x3578738)
19:05 Swansea City 5-1 Petrolul Ploiesti 3-0 12,500 Play-off Round, leg HASH(0x3306510)
19:30 Rijeka 2-1 VfB Stuttgart 0-0 11,000 Play-off Round, leg HASH(0x3359b98)
19:30 Chornomorets 1-0 Skenderbeu 0-0 34,000 Play-off Round, leg HASH(0x342db20)
19:30 Vojvodina 1-1 Sheriff Tiraspol 0-1 11,000 Play-off Round, leg HASH(0x34cddf8)
19:30 Partizan Belgrade 1-0 FC Thun 0-0 12,500 Play-off Round, leg HASH(0x356d770)
19:45 Zulte-Waregem 1-1 Apoel Nicosia 1-0 6,400 Play-off Round, leg HASH(0x31d97d8)
19:45 Udinese 1-3 Liberec 1-1 10,000 Play-off Round, leg HASH(0x335a7a8)
20:00 Grasshoppers 1-2 Fiorentina 0-1 15,000 Play-off Round, leg HASH(0x3340b80)
20:05 Rapid Vienna 1-0 Dila Gori 1-0 14,500 Play-off Round, leg HASH(0x3548e00)
20:30 Estoril 2-0 FC Pasching 2-0 2,178 Play-off Round, leg HASH(0x32ecd80)
20:30 Sevilla FC 4-1 Slask Wroclaw 1-1 28,000 Play-off Round, leg HASH(0x33886e0)
Thursday, 8 August 2013
16:30 MSK Zilina 1-1 Rijeka 0-0 6,319 Third Qualifying Round, leg HASH(0x329c4d0)
17:00 FC Astra Ploiesti 2-2 AS Trencin 0-0 2,500 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3060498)
17:00 Dila Gori 1-0 Hajduk Split 0-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x32bd6c8)
17:00 FK Rubin Kazan 2-0 Randers FC 1-0 8,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3533718)
17:15 Metalurg Donetsk 1-0 FK Kukesi 1-0 2,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x33b0b78)
17:30 Maccabi Haifa 3-0 FK Ventspils 2-0 11,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x345d230)
18:00 Hapoel Ramat Gan 0-1 Estoril 0-1 Third Qualifying Round, leg HASH(0x30488d8)
18:00 FC Milsami 0-3 St Etienne 0-2 Third Qualifying Round, leg HASH(0x31704f8)
18:00 Lech Poznan 2-1 VMFD Zalgiris 0-1 16,200 Third Qualifying Round, leg HASH(0x334aca8)
18:00 Hapoel Tel-Aviv 1-2 Pandurii Targu-Jiu 1-1 Third Qualifying Round, leg HASH(0x34cd768)
18:00 Gefle IF 0-2 FK Qarabag 0-1 1,137 Third Qualifying Round, leg HASH(0x350a5f8)
18:00 Kuban Krasnodar 1-0 Motherwell 0-0 31,754 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3511968)
18:30 FC 03 Differdange 1-0 Tromso 0-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x305cc48)
3-4 penalties in progress (1-0 after 90 mins)
18:30 FC Thun 1-0 BK Hacken 0-0 5,027 Third Qualifying Round, leg HASH(0x33622b0)
18:30 FC Zürich 1-2 Liberec 1-0 5,915 Third Qualifying Round, leg HASH(0x345d9c8)
18:30 Bursaspor 0-3 Vojvodina 0-2 Third Qualifying Round, leg HASH(0x34be1b8)
18:45 Malmo FF 0-0 Swansea City 0-0 11,538 Third Qualifying Round, leg HASH(0x330e7a8)
19:00 Trabzonspor 0-0 Dinamo Minsk 0-0 21,500 Third Qualifying Round, leg HASH(0x32f75c8)
19:00 Vitesse Arnhem 1-2 Petrolul Ploiesti 0-1 10,088 Third Qualifying Round, leg HASH(0x334f100)
19:00 Stromsgodset 1-3 Jablonec 0-1 4,439 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3514c08)
19:20 VfB Stuttgart 0-0 Botev Plovdiv 0-0 7,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3462080)
19:30 Rapid Vienna 3-1 Asteras Tripoli 1-0 15,300 Third Qualifying Round, leg HASH(0x30bc740)
19:30 Standard Liege 2-1 FC Xanthi 0-0 26,500 Third Qualifying Round, leg HASH(0x30df580)
19:30 Mladost Pogorica 1-6 Sevilla FC 0-5 4,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3235368)
19:30 Crvena Zvezda 0-0 Chornomorets 0-0 38,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x357ff40)
19:45 Club Brugge 3-3 Slask Wroclaw 0-1 25,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x311fe18)
19:45 St Johnstone 0-1 Minsk 0-0 8,594 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3299628)
2-3 penalties in progress (0-1 after 90 mins)
19:45 Udinese 4-0 Siroki Brijeg 1-0 2,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x32f7580)
21:00 Breidablik 1-0 Aktobe Lento 1-0 2,449 Third Qualifying Round, leg HASH(0x347f488)
After extra time (1-0 after 90 mins)
Thursday, 1 August 2013
16:00 AS Trencin 1-3 FC Astra Ploiesti 0-1 4,271 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3394ce8)
17:00 Jablonec 2-1 Stromsgodset 1-1 4,285 Third Qualifying Round, leg HASH(0x30601b0)
17:00 Aktobe Lento 1-0 Breidablik 0-0 12,700 Third Qualifying Round, leg HASH(0x315c288)
17:00 FK Qarabag 1-0 Gefle IF 0-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x31e1a58)
17:00 Minsk 0-1 St Johnstone 0-0 4,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x31eb8a0)
17:00 Dinamo Minsk 0-1 Trabzonspor 0-1 7,500 Third Qualifying Round, leg HASH(0x343abe8)
17:00 Petrolul Ploiesti 1-1 Vitesse Arnhem 0-0 11,887 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3493108)
17:00 FK Ventspils 0-0 Maccabi Haifa 0-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x34b5268)
17:15 Chornomorets 3-1 Crvena Zvezda 2-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x329c320)
17:30 Randers FC 1-2 FK Rubin Kazan 0-2 3,153 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3162b58)
17:30 VMFD Zalgiris 1-0 Lech Poznan 1-0 4,700 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3563270)
18:00 Rijeka 2-1 MSK Zilina 1-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x323bec0)
18:00 Tromso 1-0 FC 03 Differdange 0-0 2,135 Third Qualifying Round, leg HASH(0x34503b8)
18:00 BK Hacken 1-2 FC Thun 0-1 Third Qualifying Round, leg HASH(0x34ff358)
18:30 FK Kukesi 2-0 Metalurg Donetsk 1-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x31e2f30)
18:30 Botev Plovdiv 1-1 VfB Stuttgart 0-0 10,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3266010)
19:00 Pandurii Targu-Jiu 1-1 Hapoel Tel-Aviv 1-1 6,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3013aa8)
19:00 Vojvodina 2-2 Bursaspor 0-1 12,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3462ab8)
19:15 Liberec 2-1 FC Zürich 0-1 7,780 Third Qualifying Round, leg HASH(0x327f988)
19:30 St Etienne 3-0 FC Milsami 2-0 24,671 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3223428)
19:30 Asteras Tripoli 1-1 Rapid Vienna 1-1 2,500 Third Qualifying Round, leg HASH(0x32c1f18)
19:30 FC Xanthi 1-2 Standard Liege 1-1 3,500 Third Qualifying Round, leg HASH(0x38f2128)
19:45 Slask Wroclaw 1-0 Club Brugge 0-0 19,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3213ce8)
19:45 Swansea City 4-0 Malmo FF 1-0 16,176 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3275a80)
19:45 Siroki Brijeg 1-3 Udinese 0-3 3,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3301450)
19:45 Motherwell 0-2 Kuban Krasnodar 0-0 6,748 Third Qualifying Round, leg HASH(0x34e1c08)
20:00 Hajduk Split 0-1 Dila Gori 0-1 Third Qualifying Round, leg HASH(0x30e7a98)
20:00 Estoril 0-0 Hapoel Ramat Gan 0-0 Third Qualifying Round, leg HASH(0x3187a00)
20:30 Sevilla FC 3-0 Mladost Pogorica 1-0 30,000 Third Qualifying Round, leg HASH(0x38f1c90)
Thursday, 25 July 2013
16:00 Minsk 2-0 Valletta Second Qualifying Round, leg HASH(0x3167e28)
16:00 FK Rubin Kazan 1-0 FK Jagodina Second Qualifying Round, leg HASH(0x32d7708)
16:00 FC Milsami 1-1 Shakhter Soligorsk Second Qualifying Round, leg HASH(0x3303120)
FC Milsami win 4-2 on penalties
16:00 AS Trencin 2-1 IFK 4,150 Second Qualifying Round, leg HASH(0x334aba0)
16:30 Piast Gliwice 2-2 FK Qarabag Second Qualifying Round, leg HASH(0x310d2f8)
After extra time
16:30 Rudar Pljevlja 2-2 Slask Wroclaw Second Qualifying Round, leg HASH(0x3379dd8)
16:30 MSK Zilina 2-0 Olimpija Ljubljana Second Qualifying Round, leg HASH(0x3549190)
16:45 FK Turnovo 1-1 Hajduk Split Second Qualifying Round, leg HASH(0x31bbe00)
17:00 Jeunesse Esch 1-4 FK Ventspils Second Qualifying Round, leg HASH(0x3040698)
17:00 Inter 1-0 Tromso Second Qualifying Round, leg HASH(0x307c780)
17:00 Pyunik 1-1 VMFD Zalgiris Second Qualifying Round, leg HASH(0x3106420)
17:00 Aktobe Lento 2-0 Hodd Second Qualifying Round, leg HASH(0x31c9900)
17:00 Chikhura Sachkhere 1-3 FC Thun Second Qualifying Round, leg HASH(0x31fade0)
17:00 SK Sturm Graz 0-1 Breidablik Second Qualifying Round, leg HASH(0x32a56a8)
17:00 Khazar Lenkoran 0-8 Maccabi Haifa Second Qualifying Round, leg HASH(0x3307c10)
18:00 Hapoel Tel-Aviv 2-2 Beroe Second Qualifying Round, leg HASH(0x301efe8)
18:00 Omonia Nicosia 1-2 FC Astra Ploiesti Second Qualifying Round, leg HASH(0x302ce78)
18:00 BK Hacken 1-0 Sparta Prague Second Qualifying Round, leg HASH(0x3167630)
18:00 Pandurii Targu-Jiu 4-0 FC Levadia Tallinn Second Qualifying Round, leg HASH(0x31f58a8)
18:00 Liberec 1-0 Skonto Riga Second Qualifying Round, leg HASH(0x34703a0)
18:00 Gefle IF 4-0 Anorthosis Famagusta 304 Second Qualifying Round, leg HASH(0x355b5a8)
18:15 FC Dacia 2-1 Chornomorets Second Qualifying Round, leg HASH(0x38f2080)
18:30 Botev Plovdiv 2-0 Zrinjski Mostar Second Qualifying Round, leg HASH(0x326dab8)
18:30 FK Senica 0-1 Mladost Pogorica Second Qualifying Round, leg HASH(0x33279c8)
18:30 FC Utrecht 3-3 FC 03 Differdange 17,000 Second Qualifying Round, leg HASH(0x350a2b0)
19:00 Vikingur 0-4 Petrolul Ploiesti Second Qualifying Round, leg HASH(0x2d618d8)
19:00 Prestatyn Town 0-3 Rijeka 500 Second Qualifying Round, leg HASH(0x304b488)
19:00 Lokomotiva Zagreb 2-3 Dinamo Minsk Second Qualifying Round, leg HASH(0x3068eb0)
19:15 AaB 0-0 Dila Gori Second Qualifying Round, leg HASH(0x349da20)
19:30 Debrecen 0-3 Stromsgodset 6,000 Second Qualifying Round, leg HASH(0x31648d8)
19:30 IBV 0-0 Crvena Zvezda Second Qualifying Round, leg HASH(0x3373028)
19:30 Standard Liege 3-1 KR Reykjavik 8,000 Second Qualifying Round, leg HASH(0x33891d8)
19:30 Kispest Honved 1-3 Vojvodina Second Qualifying Round, leg HASH(0x33ba3a0)
19:30 Siroki Brijeg 2-0 Irtysh Pavlodar Second Qualifying Round, leg HASH(0x3910518)
19:45 Lech Poznan 2-1 FC Honka Second Qualifying Round, leg HASH(0x3013c88)
19:45 St Johnstone 1-1 Rosenborg 1-1 7,850 Second Qualifying Round, leg HASH(0x33579f0)
19:45 Linfield 1-2 FC Xanthi 8,000 Second Qualifying Round, leg HASH(0x3399a88)
After extra time
19:45 Derry City 0-3 Trabzonspor 3,500 Second Qualifying Round, leg HASH(0x34b1098)
19:45 Hibernian 0-7 Malmo FF 0-4 16,018 Second Qualifying Round, leg HASH(0x34ff5f8)
20:00 FK Sarajevo 0-0 FK Kukesi Second Qualifying Round, leg HASH(0x31a5620)
Thursday, 18 July 2013
15:00 Irtysh Pavlodar 3-2 Siroki Brijeg Second Qualifying Round, leg HASH(0x2e96fd0)
15:00 Dila Gori 3-0 AaB Second Qualifying Round, leg HASH(0x31a4bb8)
16:00 FK Ventspils 1-0 Jeunesse Esch Second Qualifying Round, leg HASH(0x32d3578)
17:00 Dinamo Minsk 1-2 Lokomotiva Zagreb Second Qualifying Round, leg HASH(0x30e6a38)
17:00 FC Honka 1-3 Lech Poznan Second Qualifying Round, leg HASH(0x31ba578)
17:00 FK Qarabag 2-1 Piast Gliwice Second Qualifying Round, leg HASH(0x31ee388)
17:00 Mladost Pogorica 2-2 FK Senica Second Qualifying Round, leg HASH(0x34d0c88)
17:00 Shakhter Soligorsk 1-1 FC Milsami Second Qualifying Round, leg HASH(0x34f4310)
17:30 Zrinjski Mostar 1-1 Botev Plovdiv Second Qualifying Round, leg HASH(0x30c70c8)
17:30 Skonto Riga 2-1 Liberec Second Qualifying Round, leg HASH(0x31a4af8)
17:30 Beroe 1-4 Hapoel Tel-Aviv Second Qualifying Round, leg HASH(0x3477b88)
18:00 Petrolul Ploiesti 3-0 Vikingur Second Qualifying Round, leg HASH(0x3103160)
18:00 Rosenborg 0-1 St Johnstone 0-1 5,952 Second Qualifying Round, leg HASH(0x31e0fd8)
18:00 Chornomorets 2-0 FC Dacia Second Qualifying Round, leg HASH(0x31e25d0)
18:00 Tromso 2-0 Inter Second Qualifying Round, leg HASH(0x32d78b8)
18:00 IFK 0-0 AS Trencin 4,282 Second Qualifying Round, leg HASH(0x32dd608)
18:00 Hodd 1-0 Aktobe Lento Second Qualifying Round, leg HASH(0x3312f20)
18:00 Maccabi Haifa 2-0 Khazar Lenkoran Second Qualifying Round, leg HASH(0x33b0ef0)
18:00 Stromsgodset 2-2 Debrecen 3,582 Second Qualifying Round, leg HASH(0x34828a8)
18:00 Malmo FF 2-0 Hibernian 2-0 8,628 Second Qualifying Round, leg HASH(0x34a2398)
18:00 Anorthosis Famagusta 3-0 Gefle IF 11 Second Qualifying Round, leg HASH(0x353d438)
18:30 FC Thun 2-0 Chikhura Sachkhere Second Qualifying Round, leg HASH(0x30cdc30)
18:30 FK Kukesi 3-2 FK Sarajevo Second Qualifying Round, leg HASH(0x344ce78)
18:30 FC 03 Differdange 2-1 FC Utrecht 2,591 Second Qualifying Round, leg HASH(0x3456ea8)
18:30 Valletta 1-1 Minsk Second Qualifying Round, leg HASH(0x34f0460)
19:00 FK Jagodina 2-3 FK Rubin Kazan Second Qualifying Round, leg HASH(0x3330340)
19:10 VMFD Zalgiris 2-0 Pyunik Second Qualifying Round, leg HASH(0x336e2f0)
19:15 FC Xanthi 0-1 Linfield 3,000 Second Qualifying Round, leg HASH(0x30b56d8)
19:15 Sparta Prague 2-2 BK Hacken 7,434 Second Qualifying Round, leg HASH(0x32d0328)
19:30 Hajduk Split 2-1 FK Turnovo Second Qualifying Round, leg HASH(0x304b440)
19:30 Trabzonspor 4-2 Derry City 15,000 Second Qualifying Round, leg HASH(0x3157808)
19:30 FC Astra Ploiesti 1-1 Omonia Nicosia Second Qualifying Round, leg HASH(0x323bfb0)
19:30 Crvena Zvezda 2-0 IBV Second Qualifying Round, leg HASH(0x3265c38)
19:30 Vojvodina 2-0 Kispest Honved Second Qualifying Round, leg HASH(0x32ad390)
19:45 Olimpija Ljubljana 3-1 MSK Zilina Second Qualifying Round, leg HASH(0x3101150)
19:45 Slask Wroclaw 4-0 Rudar Pljevlja Second Qualifying Round, leg HASH(0x311f968)
20:00 Rijeka 5-0 Prestatyn Town 9,500 Second Qualifying Round, leg HASH(0x3263eb8)
20:15 Breidablik 0-0 SK Sturm Graz Second Qualifying Round, leg HASH(0x344faa0)
20:15 KR Reykjavik 1-3 Standard Liege Second Qualifying Round, leg HASH(0x3486178)
Tuesday, 16 July 2013
17:00 FC Levadia Tallinn 0-0 Pandurii Targu-Jiu 0-0 Second Qualifying Round, leg HASH(0x348d1b0)
Thursday, 4 July 2013
18:00 Airbus UK 1-1 FK Ventspils 0-0 Qualifying R1
18:00 Astana 1964 0-1 Bulgaria No. 3 0-1 Qualifying R1
18:00 Bala Town 1-0 FC Levadia Tallinn 1-0 1,287 Qualifying R1
18:00 Celik 1-4 Kispest Honved 1-2 Qualifying R1
18:00 Chikhura Sachkhere 0-0 FC Vaduz 0-0 Qualifying R1
18:00 CMC Publikum 0-2 Tromso 0-2 4,000 Qualifying R1
18:00 Crusaders 1-2 Rosenborg 1-1 Qualifying R1
18:00 Drogheda Utd 0-0 Malmo FF 0-0 Qualifying R1
18:00 FC Flora Tallin 1-1 FK Kukesi 1-0 Qualifying R1
18:00 FC Kruoja 0-3 Dinamo Minsk 0-0 Qualifying R1
18:00 FC Milsami 1-0 F91 Dudelange 1-0 Qualifying R1
18:00 FC Tiraspol 0-1 Skonto Riga 0-0 Qualifying R1
18:00 Fiorita 0-3 Valletta 0-1 Qualifying R1
18:00 FK Turnovo 2-2 FK Suduva 0-1 Qualifying R1
After extra time (0-1 after 90 mins)
18:00 Gandzasar Kapan 1-2 Aktobe Lento 0-0 Qualifying R1
18:00 Hibernians 1-4 Vojvodina 0-2 Qualifying R1
18:00 IBV 1-1 HB Torshavn 1-0 Qualifying R1
18:00 IF Fuglafjordur 0-2 Linfield 0-0 300 Qualifying R1
18:00 IFK Mariehamn 0-2 Inter 0-1 Qualifying R1
18:00 Jeunesse Esch 2-0 TPS 1-0 Qualifying R1
18:00 KR Reykjavik 0-0 Glentoran 0-0 Qualifying R1
18:00 KS Teuta 3-1 FC Dacia 1-1 Qualifying R1
18:00 Laci 0-1 FC 03 Differdange 0-0 Qualifying R1
18:00 Levski Sofia 0-0 Irtysh Pavlodar 0-0 Qualifying R1
18:00 Libertas 1-2 FK Sarajevo 1-2 Qualifying R1
18:00 Metalurg 0-1 FK Qarabag 0-0 Qualifying R1
18:00 Mladost Pogorica 1-0 Videoton FC Fehervar 0-0 Qualifying R1
18:00 NK Domzale 0-1 FC Astra Ploiesti 0-0 700 Qualifying R1
18:00 Prestatyn Town 1-2 FK Metalurgs 1-1 Qualifying R1
18:00 Rudar Pljevlja 1-0 Mika Ashtarak 1-0 Qualifying R1
18:00 Santa Coloma 0-0 Breidablik 0-0 Qualifying R1
18:00 Sliema Wanderers 1-1 Khazar Lenkoran 0-1 Qualifying R1
18:00 Teteks 1-1 Pyunik 0-0 Qualifying R1
18:00 Torpedo Kutaisi 0-3 MSK Zilina 0-0 Qualifying R1
18:00 Trans Narva 0-3 Gefle IF 0-1 250 Qualifying R1
18:00 UE Santa Coloma 1-3 Zrinjski Mostar 1-0 Qualifying R1
18:00 Vikingur 1-1 FC Inter 0-1 Qualifying R1
18:00 VMFD Zalgiris 2-2 St Patricks 1-0 3,000 Qualifying R1