Football

/ Archive

Powered by ESPNfc
» » »
Winner Match 18 P-P Winner Match 21 Qualifying Round Report
Winner Match 24 P-P Winner Match 11 Qualifying Round Report
Winner Match 26 P-P Winner match 14 Qualifying Round Report
Winner Match 5 P-P Winner Match 3 Qualifying Round Report
15:00 FK Atyrau 0-2 Gyor 0-1 Qualifying Round Report
15:00 FK Atyrau P-P Winner Match 25 Qualifying Round Report
15:00 Wit Georgia Tbilisi 0-6 Banik Ostrava 0-1 Qualifying Round Report
16:00 FC Tauras 0-3 Apoel Nicosia 0-0 Qualifying Round Report
16:00 Rabotnicki Kometal 1-0 Mika Ashtarak 0-0 Qualifying Round Report
16:00 Valletta 1-1 Ruch Chorzow 0-1 Qualifying Round Report
16:00 Valletta P-P Winner Match 23 Qualifying Round Report
16:30 OFK Belgrade 2-2 Torpedo Zhodino 1-1 Qualifying Round Report
16:30 OFK Belgrade P-P Winner Match 12 Qualifying Round Report
17:00 Austria Vienna 2-2 Siroki Brijeg 0-1 Qualifying Round Report
17:00 Austria Vienna P-P Winner Match 2 Qualifying Round Report
17:00 Dinamo Minsk 5-1 Kalev Sillamae 2-0 Qualifying Round Report
17:00 Elfsborg 2-1 FC Iskra-Stal 0-0 Qualifying Round Report
17:00 FC Honka 1-1 Bangor City 1-0 1,279 Qualifying Round Report
17:00 FC Olimpia 0-2 Dinamo Bucuresti 0-1 Qualifying Round Report
17:00 FC Zestafoni 3-0 Dukla Banska Bistryka 1-0 Qualifying Round Report
17:00 FK Baku 2-1 Buducnost Podgorica 0-1 Qualifying Round Report
17:00 FK Ventspils 0-0 Teteks 0-0 Qualifying Round Report
17:00 HIT Gorica 0-3 Randers FC 0-0 Qualifying Round Report
17:00 HIT Gorica P-P Winner Match 13 Qualifying Round Report
17:00 MyPa 3-0 UE Sant Julia 1-0 Qualifying Round Report
18:00 Anorthosis Famagusta 0-2 HNK Sibenik 0-2 Qualifying Round Report
18:00 Gefle IF 1-2 Dinamo Tbilisi 0-1 Qualifying Round Report
18:00 Molde 1-0 FK Jelgava 0-0 Qualifying Round Report
18:00 Stabaek 2-2 Dnepr-Transmash 1-2 Qualifying Round Report
18:00 Stabaek P-P Winner Match 22 Qualifying Round Report
18:30 FC 03 Differdange 3-3 Spartak 2-2 Qualifying Round Report
18:30 Kalmar FF 0-0 FC Dacia 0-0 Qualifying Round Report
18:30 Lausanne Sports 1-0 Borac Cacak 1-0 Qualifying Round Report
18:45 Cercle Brugge KSV 0-1 TPS 0-1 Qualifying Round Report
18:45 Levski Sofia 6-0 Dundalk 3-0 7,500 Qualifying Round Report
18:45 Levski Sofia P-P Winner Match 17 Qualifying Round Report
19:00 Besiktas 3-0 Vikingur 1-0 Qualifying Round Report
19:00 Brøndby 3-0 FC Vaduz 0-0 Qualifying Round Report
19:00 FC Utrecht 4-0 SK Tirana 3-0 Qualifying Round Report
19:00 FC Utrecht P-P Winner Match 9 Qualifying Round Report
19:00 FK Siauliai 0-2 Wisla Krakow 0-0 Qualifying Round Report
19:00 Maccabi Tel-Aviv 2-0 Mogren 0-0 Qualifying Round Report
19:00 Maccabi Tel-Aviv P-P Winner Match 15 Qualifying Round Report
19:00 Zrinjski Mostar 4-1 Tre Penne 4-1 Qualifying Round Report
19:15 FK Suduva 0-2 Rapid Vienna 0-1 Qualifying Round Report
19:30 Besa 0-5 Olympiakos 0-2 Qualifying Round Report
19:30 Videoton FC Fehervar 1-1 NK Maribor 0-0 Qualifying Round Report
19:45 Cliftonville 1-0 HNK Cibalia 0-0 1,800 Qualifying Round Report
19:45 Maritimo 3-2 Sporting Fingal 0-1 3,000 Qualifying Round Report
19:45 Motherwell 1-0 Breidablik 0-0 5,990 Qualifying Round Report
19:45 Portadown 1-2 FK Qarabag 1-0 1,800 Qualifying Round Report
20:00 Shamrock 1-1 Bnei Yehuda 0-1 4,850 Qualifying Round Report
20:00 Shamrock P-P Winner Match 7 Qualifying Round Report
20:15 KR Reykjavik 0-3 Karpaty Lviv 0-3 Qualifying Round Report