2018 Season

All times ET

2018 Schedule

No content available.

2017-18 SP YC Table

SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 1GPWDLGDP
Guarani S203120+25
Criciúma S203120+25
Madureira S203120+15
Fernandópolis S203003-50
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 2GPWDLGDP
Rio Preto S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 3GPWDLGDP
Figueirense S203210+57
Mirassol S203111+14
América PE S203111-34
José Bonifácio S203012-31
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 4GPWDLGDP
Santos S203300+89
Novorizontino S203201+36
Aliança S203102-53
América RN S203003-60
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 5GPWDLGDP
Atlético GO S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 6GPWDLGDP
Internacional S203300+89
Boavista S203111-14
Osvaldo Cruz S203021-52
Capital S203012-21
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 7GPWDLGDP
Penapolense S203201+36
Desportiva PA S203201+26
Náutico S20311104
Linense S203012-51
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 8GPWDLGDP
Marilia S203210+37
Mogi Mirim S203111-14
Fluminense S20310203
Tubarão S203102-23
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 9GPWDLGDP
Francana S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 10GPWDLGDP
São Paulo S203300+109
Botafogo SP S20320106
Sergipe S203012-31
Cruzeiro - DF S203012-71
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 11GPWDLGDP
Paraná S203120+15
Rio Branco EC S203111+14
Comercial S203111-14
Juventude S203102-13
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 12GPWDLGDP
Cruzeiro S203201+26
Batatais S203111+14
Nova Iguaçu S203111-14
Inter Bebedouro S203021-22
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 13GPWDLGDP
Capital S203012-21
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 14GPWDLGDP
Londrina S203300+69
Desportivo Brasil S203201+46
Paysandu S203012-51
União MT S203012-51
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 15GPWDLGDP
Vitória S203201+76
Primavera SP S203201+26
Atibaia S203102-33
Globo S203102-63
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 16GPWDLGDP
Vila Nova S203300+79
Ituano S203201+26
XV De Novembro S203012-31
Santa Cruz AL S203012-61
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 17GPWDLGDP
Corinthians S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 18GPWDLGDP
São Carlos S203300+49
Sport S203201+36
Sao Raimundo S20310203
Confiança S203003-70
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 19GPWDLGDP
Fortaleza S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 20GPWDLGDP
São José dos Campos S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 21GPWDLGDP
Oeste S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 22GPWDLGDP
Coritiba S203120+25
Elosport S203111+14
Comercial MS S20311104
Atlântico BA S203102-33
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 23GPWDLGDP
Osasco Audax S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 24GPWDLGDP
Taboão da Serra S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 25GPWDLGDP
São Caetano000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 26GPWDLGDP
Vasco S203210+37
Água Santa S203111+24
Juventus S203102-43
Espírito Santo S203021-12
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 27GPWDLGDP
Taubaté S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 28GPWDLGDP
Manthiqueira S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 29GPWDLGDP
Goiás S203210+57
Guarulhos S203111-34
Flamengo SP S203102-13
Sete de Setembro S203021-12
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 30GPWDLGDP
Grêmio S203210+67
Trindade S203120+45
Bragantino S203102-63
União Mogi S203012-41
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 31GPWDLGDP
Nacional SP S20000000
SÃO PAULO YOUTH CUP - GROUP 32GPWDLGDP
Portuguesa S20000000